Co na walkę z kacem?

Co na walkę z kacem?

Spożywanie alkoholu wiąże się z niedoborem elektrolitów , glukozy , fruktozy, a także witamin z grupy B. Podobnie jak inne używki powoduje on także zmiany w wglądzie zewnętrznym. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że alkohol bardzo odwadnia organizm co wysusza skórę, a tym samym odbija się na wyglądzie twarzy. Szybciej pojawiają się na niej pierwsze objawy starzenia takie jak: zmarszczki, czy bruzdy.

Pozbawia on też organizm witaminy C przez co skóra jest bardziej narażona na negatywne działanie słońca i obecnych w powietrzu zanieczyszczeń. Konsekwencją tego jest fotouszkodzenie i fotostarzenie skóry. Nadmierne i regularne spożywanie alkoholu powoduje niedobór witaminy B, a tym samym na skórze zaczynają pojawiać się różne wysypki i inne defekty kosmetyczne. Aby zniwelować negatywne skutki częstego spożywania alkoholu warto działać zarówno od wewnątrz - przyjmując odpowiednie suplementy diety, jak i zewnętrznie - radząc sobie z defektami urody wywołanymi przez alkohol za pomocą zabiegów medycyny estetycznej.

Osobom, które spożywają alkohol polecany jest ReduKAC shot 60 ml. To suplement diety posiadający skład, dzięki któremu organizm będzie mógł przyswoić odpowiednią dawkę elektrolitów, glukozy, fruktozy, a także witamin z grupy B. Zawarty w tym suplemencie ekstrakt z zielonej herbaty skutecznie orzeźwia ciało i umysł, co bardzo szybko pozwala odzyskać witalność i koncentrację. To nie tylko doskonały środek by poradzić sobie z tzw. kacem, ale także preparat, który wspomaga utrzymanie właściwych funkcji psychologicznych, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz utrzymanie odpowiednich funkcji psychologicznych układu nerwowego. ReduKac shot doskonale zadba też o dobrą kondycję wątroby, która jest narządem najbardziej narażonym na działanie alkoholu. To tutaj zachodzą zasadnicze przemiany alkoholu, podstawowe procesy metaboliczne i odtruwające.

Odpowiednia suplementacja to tylko jeden z elementów, by cieszyć się zdrowiem i pięknym wyglądem. Przy widocznych efektach spożywania alkoholu takich jak: cienie pod oczami, zmarszczki czy wiotkość skóry wokół oczu i ust warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, które w szybki i bezinwazyjny sposób pomogą się pozbyć kompleksów. Jednym z nich jest zabieg laserem frakcyjnym CO2. Doskonale redukuje on drobne zmarszczki, poprawia odcień skóry i jej fakturę oraz przywraca jędrność skóry. Przy pracy na laserze frakcyjnym niezwykle ważna jest precyzja wykonywanych zabiegów i idealnie prostopadłe deponowanie impulsów laserowych w tkance. Zabiegi z użyciem lasera fraksyjnego CO2 wykonywane są w gabinecie medycyny estetycznej Dr Parda. Mogą z niego skorzystać wszyscy pacjenci z problemami skórnymi. Laser frakcyjny CO2  Warszawa jest to urządzenie nowej generacji o wysokiej skuteczności i szerokim spektrum działania. Warto podkreślić, że jest także całkowicie bezpieczny dla pacjenta.

Opinie (3)
Marlena
Dobrze, że można sobie pomóc w ten sposób czasem :)
Krzysztof
Każdy organizm bardzo różnie reaguje na skutki związane z używaniem alkoholu, u mnie ten suplement sprawdził się idealnie. Polecam.
Bogdan
Co tu dużo pisać, skuteczny środek na kaca. Warto a nawet trzeba spróbować!
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Krioterapia jest zabiegiem nieinwazyjnym i polega ...
W dobie dzisiejszych czasów, w których prowadzen...
Choroby przyzębia jak sama nazwa wskazuje dotycz...
Chiropraktyka to metoda, która podchodzi pod aspe...
Dawniej decyzja o zrobieniu tatuażu na ciele był...
Spożywanie alkoholu wiąże się z niedoborem ele...