HydroREGEN -oczyszczanie wodorowe

Miejsce
w Rankingu:
25
HydroREGEN -oczyszczanie wodorowe
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 1

Opis przychodni

Potrzebujesz dogłębnego oczyszczenia i poprawy formy swojej skóry? Skorzystaj z doskonałej terapii oczyszczania wodorowego przy pomocy urządzenia HydroREGEN. Dzięki mocy wodoru oczyścisz, dotlenisz i nawilżysz swoją skórę.

Urządzenie posiada specjalną głowicę, która pod wysokim ciśnieniem wprowadza mikroskopijne cząsteczki wodoru, pozwalając, aby przeniknęły głęboko do skóry. Efektem oddziaływania tego aktywnego składnika jest eliminacja wolnych rodników, które są odpowiedzialne za starzenie się skóry i uszkadzanie jej bariery ochronnej.
Urządzenie pracuje na sześciu głowicach, które pozwalają przeprowadzić kompleksową terapię. Pierwsza głowica pozwala usunąć martwy naskórek i pobudzić krążenie poprzez peeling kawitacyjny. Następnie wykonuje się oczyszczanie wodorowe w dogłębnych warstwach skóry, co pozwala również na jej lepsze dotlenienie.
Kolejno, do skóry wprowadza się substancje aktywne przy pomocy infuzji tlenowej, które następnie wtłacza się energią ultradźwiękowa.
Z pomocą fali radiowej następuje poprawa napięcia skóry. Zabieg zakończony zostaje zastosowaniem głowicy chłodzącej, które pozwala ukoić skórę. Rezultaty zabiegu są widoczne gołym okiem.
Skóra staje się gładka i bardziej nawilżona. Poprawia się także jej napięcie, elastyczność i wyrównuje koloryt. Oczyszczenie jej z wolnych rodników pozwala natomiast zachować młody i piękny wygląd na dłużej. Zabieg oczyszczania wodorowego można wykonywać u osób o każdym typie skóry. Sprawdź informacje na temat tej metody na stronie http://oczyszczanie-wodorowe.medycyna-estetyczna.biz.pl/

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (1)
Violet
Zabieg rewelacyjny. Klientki bardzo sobie chwalą efekty. Firma Mesologic posiada profesjonalny sprzęt, który szczerze polecam.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730898002
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Warszawa
tel:
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Warszawa
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Wyszyńskiego 62
05-220 Warszawa
tel: 601581531
Ocena: 5/5 (7 opinii)

Warszawa
tel:
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Złoto już od tysięcy lat wykorzystywane było m...
Spożywanie alkoholu wiąże się z niedoborem ele...
HMB jest zarówno wychwalane za swoje działanie p...
Wydzielanie potu jest zjawiskiem całkowicie norma...
Pierwsza wizyta w poradni dietetycznej może wiąz...
Utrata zębów, ich uszkodzenie, utracenie f...