MesoLogic Systems - Szkolenia medycyny estetycznej

Miejsce
w Rankingu:
8
MesoLogic Systems - Szkolenia medycyny estetycznej
  • Jakość usług 5/5
  • Czas oczekiwania 5/5
  • Obsługa pacjenta 5/5
Wyszyńskiego 62
05-220 Warszawa
tel: 601581531
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 7

Opis przychodni

Mesologic Systems to firma, której głównym zadaniem jest dystrybucja profesjonalnego, innowacyjnego sprzętu wykorzystywanego w medycynie estetycznej, fizjoterapii oraz kosmetologii. Jest on przeznaczony dla specjalistów, którym zależy na najwyższej jakości, a zarazem bezpiecznym w użytkowaniu, wyposażeniu do gabinetu lub kliniki. Instytucja prowadzi również szkolenia dla lekarzy oraz kosmetologów, a także zajmuje się sprzedażą specyfików leczniczych oraz kosmetycznych.

 

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (7)
Hanna
MesoLogic Systems jest firmą godną polecenia. Szanuję ją przede wszystkim za ich produkty i innowacyjny sprzęt do zabiegów kosmetologicznych. Jest on na prawdę wspaniały. Bardzo często używam go w swoim gabinecie kosmetologicznym, a inne produkty polecam moim klientom i klientkom. Skorzystałam również z szerokiej oferty szkleń.
Daria
Bardzo polecam szkolenia oferowane przez MesoLogic Systems. Ostatnio skorzystałam z jednego z takich szkoleń i jestem bardzo zadowolona. Nauczyłam się wiele nowych rzeczy, które wykorzystam w swoim gabinecie. Jeszcze raz bardzo polecam i zapraszam do mojego gabinetu.
Dominika
Firma Mesologic Systems jest to firma pełna profesjonalizmu. Firma służy fachowym doradztwem w wielu dziedzinach. Polecam szczególnie prowadzone przez nich kursy i szkolenia.
Kamil
Bardzo dobrze przeprowadzane szkolenia, doświadczeni wykładowcy, którzy zawsze chętnie coś wytłumaczą ponownie, chętnie odpowiadają na pytania i zawsze robią to z uśmiechem. Polecam serdecznie
Monika
Ostatnio skorzystałam z jednego ze szkoleń oferowanych przez MesoLogic Systems. Kontakt z firmą bardzo miły oraz stały, służą wszelkim doradztwem. Polecam.
Natalia
W swoim gabinecie stosuje preparaty do mezoterapii oferowane przez firmę MesoLogic - cechuje je wysoka jakość oraz niezawodność. Szczerze mogę przyznać, że stanowią gwarancję efektywności stosowanych specyfików, każda klientka jest zadowolona z osiągniętych za ich pomocą efektów. Serdecznie polecam również szkolenia.
Damian
Ostatnio korzystałem ze szkolenia oferowanego przez tą firmę. Zdobyłem dzięki temu dużą wiedzę, której wcześniej nikt nie był mi wstanie przekazać. Bardzo doświadczeni instruktorzy. Zajęcia nie tylko teoretyczne, ale w dużym stopniu praktyczne. To liczy się najbardziej. Polecam wszystkim szkolenia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Warszawa
tel:
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (3 opinie)

Warszawa
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)

Warszawa
tel:
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Warszawa
tel:
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Utrata zębów, ich uszkodzenie, utracenie f...
Nie masz pomysłu na to, w jaki sposób miło i or...
Chirurgia plastyczna, zwana także rekonstrukcyjn...
Przyczyn nadmiernego wypadania włosów jest bardz...
Rozszerzone naczynka, określane powszechnie jako ...
W przypadku dużych ubytków zębowych, jedynym ra...