Onkolmed Lecznica Onkologiczna

Miejsce
w Rankingu:
4
Onkolmed Lecznica Onkologiczna
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 4

Opis przychodni

Przychodnia onkologiczna znajduje się przy ulicy Nowoursynowskiej 139 w Warszawie. To placówka prywatna, w której pracuje wykwalifikowany zespół specjalistów oraz używana jest profesjonalna aparatura medyczna. Onkolmed świadczy usługi dla pacjentów z chorobami nowotworowymi, neurologicznymi, ortopedycznymi i endokrynologicznymi. Każda osoba ma zapewnioną w niej pomoc zarówno z zakresu diagnostyki, leczenia, rehabilitacji i kontroli stanu zdrowia. Z racji poważnych chorób leczonych w przychodni, gwarantuje ona również pomoc psychoonkologiczną, by pacjent otrzymał podczas terapii wsparcie, które ma duży wpływ na jego samopoczucie. Onkolmed jest przychodnią otwarta na współpracę z innymi placówkami oraz oferuje seminaria dotyczące profilaktyki i leczenia raka piersi oraz szyjki macicy. Co więcej personel przychodni prowadzi również warsztaty psychologiczne uczące walki ze stresem. Placówka również zaprasza do współpracy firmy, które chcą zapewnić najlepszą opiekę lekarską swoim pracownikom.
Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (5)
~Amadeusz
Profesjonalne podejście na każdym stanowisku pracy. Czysto, miło, spokojnie, a przede wszystkim punktualnie i zgodnie z zapisem.
~Aleksy
Wszystko bardzo sprawnie, szybko i w miłej atmosferze! Czułem się naprawdę bardzo dobrze! Serdecznie polecam.
~Kasia
wykryto u mnie wczesne stadium raka piersi. dobrze, ze juz teraz jest wszystko w porzadku. serdecznie dziekuje!
~Tadeusz
Pomogli na początkowym etapie znaleźć ośrodek onkologii. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, co jest najlepszym wskaźnikiem skuteczności działania przychodni.
Małgorzata
fachowa opieka i profesjonalne podejście do pacjenta. dodatkowo, pacjent może liczyć na wsparcie lekarza. zawsze przychodziłam załamana i przygnębiona jednak doktor wiedział jak ze mną rozmawiać i wspierać. jak wiadomo takie wsparcie jest bardzo ważne podczas choroby za co bardzo dziękuję i jestem wdzięczna
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Ostrowskiego
Wrocław
tel: 71 339 11 41
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Dąbrowskiego
Warszawa
tel: 22 844 94 61
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Sierakowskiego
Łódź
tel: 42 611 60 22
Oceń przychodnię
jako pierwszy

Czy warto zdecydować się na implanty? Jak inwazy...
Bardzo popularnym zabiegiem medycyny estetycznej j...
Złoto już od tysięcy lat wykorzystywane było m...
HMB jest zarówno wychwalane za swoje dział...
Wizyta u dentysty jest dla wielu osób prawd...
Choroby przyzębia jak sama nazwa wskazuje dotycz...