Onkolmed Lecznica Onkologiczna

Miejsce
w Rankingu:
10
Onkolmed Lecznica Onkologiczna
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 5

Opis przychodni

Przychodnia onkologiczna znajduje się przy ulicy Nowoursynowskiej 139 w Warszawie. To placówka prywatna, w której pracuje wykwalifikowany zespół specjalistów oraz używana jest profesjonalna aparatura medyczna. Onkolmed świadczy usługi dla pacjentów z chorobami nowotworowymi, neurologicznymi, ortopedycznymi i endokrynologicznymi. Każda osoba ma zapewnioną w niej pomoc zarówno z zakresu diagnostyki, leczenia, rehabilitacji i kontroli stanu zdrowia. Z racji poważnych chorób leczonych w przychodni, gwarantuje ona również pomoc psychoonkologiczną, by pacjent otrzymał podczas terapii wsparcie, które ma duży wpływ na jego samopoczucie. Onkolmed jest przychodnią otwarta na współpracę z innymi placówkami oraz oferuje seminaria dotyczące profilaktyki i leczenia raka piersi oraz szyjki macicy. Co więcej personel przychodni prowadzi również warsztaty psychologiczne uczące walki ze stresem. Placówka również zaprasza do współpracy firmy, które chcą zapewnić najlepszą opiekę lekarską swoim pracownikom.
Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (6)
Daria
Bardzo polecam przychodnię onkologiczną Onkolmed w Warszawie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, doktor zawsze służy pomocą oraz wsparciem w tych trudnych chwilach. Leczenie przebiega bardzo dobrze. Mam szanse na lepsze jutro dzięki przychodni Onkolmed
~Amadeusz
Profesjonalne podejście na każdym stanowisku pracy. Czysto, miło, spokojnie, a przede wszystkim punktualnie i zgodnie z zapisem.
~Aleksy
Wszystko bardzo sprawnie, szybko i w miłej atmosferze! Czułem się naprawdę bardzo dobrze! Serdecznie polecam.
~Kasia
wykryto u mnie wczesne stadium raka piersi. dobrze, ze juz teraz jest wszystko w porzadku. serdecznie dziekuje!
~Tadeusz
Pomogli na początkowym etapie znaleźć ośrodek onkologii. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, co jest najlepszym wskaźnikiem skuteczności działania przychodni.
Małgorzata
fachowa opieka i profesjonalne podejście do pacjenta. dodatkowo, pacjent może liczyć na wsparcie lekarza. zawsze przychodziłam załamana i przygnębiona jednak doktor wiedział jak ze mną rozmawiać i wspierać. jak wiadomo takie wsparcie jest bardzo ważne podczas choroby za co bardzo dziękuję i jestem wdzięczna
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Witosa
Katowice
tel: 32 254 00 77
Ocena: 5/5 (1 opinia)
os. Dębina
Poznań
tel: 616 709 528
Ocena: 4.33/5 (6 opinii)
Niezapominajki
Łódź
tel: 42 612 13 90
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Indiry Gandhi
Warszawa
tel: 22 349 61 00
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Podkarpacka
Rzeszów
tel: 17 854 41 46
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Zgrzebnioka
Katowice
tel: 32 203 08 00
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Utrata zębów, ich uszkodzenie, utracenie f...
Chcesz spędzić miło czas? Nie wiesz jednak dok...
HMB jest zarówno wychwalane za swoje działanie p...
W dobie dzisiejszych czasów, w których prowadzen...
Podstawowym problemem w zakresie istnienia wielu r...
Złoto już od tysięcy lat wykorzystywane było m...