Onkolmed Lecznica Onkologiczna

Miejsce
w Rankingu:
10
Onkolmed Lecznica Onkologiczna
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 5

Opis przychodni

Przychodnia onkologiczna znajduje się przy ulicy Nowoursynowskiej 139 w Warszawie. To placówka prywatna, w której pracuje wykwalifikowany zespół specjalistów oraz używana jest profesjonalna aparatura medyczna. Onkolmed świadczy usługi dla pacjentów z chorobami nowotworowymi, neurologicznymi, ortopedycznymi i endokrynologicznymi. Każda osoba ma zapewnioną w niej pomoc zarówno z zakresu diagnostyki, leczenia, rehabilitacji i kontroli stanu zdrowia. Z racji poważnych chorób leczonych w przychodni, gwarantuje ona również pomoc psychoonkologiczną, by pacjent otrzymał podczas terapii wsparcie, które ma duży wpływ na jego samopoczucie. Onkolmed jest przychodnią otwarta na współpracę z innymi placówkami oraz oferuje seminaria dotyczące profilaktyki i leczenia raka piersi oraz szyjki macicy. Co więcej personel przychodni prowadzi również warsztaty psychologiczne uczące walki ze stresem. Placówka również zaprasza do współpracy firmy, które chcą zapewnić najlepszą opiekę lekarską swoim pracownikom.
Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (6)
Daria
Bardzo polecam przychodnię onkologiczną Onkolmed w Warszawie. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, doktor zawsze służy pomocą oraz wsparciem w tych trudnych chwilach. Leczenie przebiega bardzo dobrze. Mam szanse na lepsze jutro dzięki przychodni Onkolmed
~Amadeusz
Profesjonalne podejście na każdym stanowisku pracy. Czysto, miło, spokojnie, a przede wszystkim punktualnie i zgodnie z zapisem.
~Aleksy
Wszystko bardzo sprawnie, szybko i w miłej atmosferze! Czułem się naprawdę bardzo dobrze! Serdecznie polecam.
~Kasia
wykryto u mnie wczesne stadium raka piersi. dobrze, ze juz teraz jest wszystko w porzadku. serdecznie dziekuje!
~Tadeusz
Pomogli na początkowym etapie znaleźć ośrodek onkologii. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, co jest najlepszym wskaźnikiem skuteczności działania przychodni.
Małgorzata
fachowa opieka i profesjonalne podejście do pacjenta. dodatkowo, pacjent może liczyć na wsparcie lekarza. zawsze przychodziłam załamana i przygnębiona jednak doktor wiedział jak ze mną rozmawiać i wspierać. jak wiadomo takie wsparcie jest bardzo ważne podczas choroby za co bardzo dziękuję i jestem wdzięczna
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Choroby przyzębia jak sama nazwa wskazuje dotycz...
Każdy z nas, niezależnie od stylu życia, aktywn...
Krioterapia jest zabiegiem nieinwazyjnym i polega ...
Bardzo popularnym zabiegiem medycyny estetycznej j...
Chcesz spędzić miło czas? Nie wiesz jednak dok...
W dobie dzisiejszych czasów, w których prowadzen...