Poradnie Specjalistyczne Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA

Miejsce
w Rankingu:
6
Poradnie Specjalistyczne Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA
  • Jakość usług 5/5
  • Czas oczekiwania 5/5
  • Obsługa pacjenta 5/5
Witolda 6b
35-302 Rzeszów
tel: 177735757
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 9

Opis przychodni

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA znajduje się w Rzeszowie. Jest to placówka prywatna, która jednak wiele usług świadczy w ramach umowy z NFZ. Oferuje ona kompleksowe usługi w ramach hospitalizacji pacjentów na różnych oddziałach. PRO-FAMILIA zapewnia komfortowe warunki leczenia oraz diagnostykę za pomocą nowoczesnych aparatur i sprzętów.

Poza tym w siedzibie szpitala znajduje się poradnia specjalistyczna, w której można odbyć wizytę u ginekologa, dermatologa, chirurga, dietetyka, kardiologa, okulisty, laryngologa i wielu innych lekarzy. Funkcjonuje przy niej także pracownia endoskopowa i USG, gdzie na miejscu są wykonywane profesjonalne badania. Druga poradnia PRO-FAMILII znajduje się natomiast przy ulicy Podpromie 8/1A w Rzeszowie. W niej z kolei można otrzymać fachową poradę z zakresu ginekologii onkologicznej, ginekologii i położnictwa, urologii, urodynamiki, logopedii i okulistyki. Pacjenci w poradniach, jak i szpitalu są traktowani z szacunkiem oraz troską, by mogli szybko wrócić do zdrowia.\r\n

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (9)
Lucyna
Polecam szpital Pro Familia, wszyscy mamy tutaj lekarza rodzinnego.
Gosia
Także mam pozytywne opinie na temat tego miejsca, każdy bez wyjątku widać że się stara aby była dobra atmosfera.
Marysia65
Na miejscu poradnie chyba z każdej dziedziny medycyny, na miejscu wszystko co trzeba, kawiarnia w której można zjeść ciepły posiłek, sklep z upominkami czy prasą, wszędzie dostępne automaty z kawą. Personel zawsze uprzejmy i uśmiechnięty. Dobrze traktują tu pacjenta.
Aneta
Bardzo polecam Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie, ponieważ jest to miejsce, w którym każdy stara się nam pomóc w jak największym stopniu i dobrać odpowiednie leczenie. Bardzo dobre podejście do dzieci.
paweł
Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie to bardzo przyjazne oraz profesjonalne miejsce, w którym znajdują się bardzo doświadczeni lekarze. Zawsze służą pomocą oraz przeprowadzają dokładny wywiad, by pomóc nam jak najlepiej. Polecam z całego serca.
mariolka
Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA zasługuję na 5 gwiazdek. Bardzo wykwalifikowani lekarze, profesjonalne podejście do pacjenta oraz odpowiednie leczenie. Życzliwy personel, który zawsze służy pomocą. Nic dodać, nic ująć. Polecam
Leczenie otyłości dzieci
Leczenie otyłości dzieci

Wiele dzieci, nawet w bardzo młodym wieku ma problem z nadwagą. Odpowiedzialne są za to źle skomponowane posiłki oraz podjadanie dziecka przy każdej nadarzającej się okazji. Zarówno zbyt duża ilość słodyczy, jak i jedzenie typu fast-food wpływa na gromadzenie się dodatkowych kilogramów. Poza tym obecnie dzieci spędzają dużo czasu przed komputerem czy telewizorem nie dbając o sprawność fizyczną. Tymczasem to ruch i zbilansowana dieta stanowią przepis na szczupłą sylwetkę i dobre samopoczucie. Chronią one przed problemami zdrowotnymi, które powoduje otyłość dziecka.

Pod­sta­wą le­cze­nia oty­ło­ści u dzie­ci i mło­dzie­ży jest zmia­na stylu życia po­le­ga­ją­ca na zdrowym ży­wie­niu całej ro­dzi­ny, zwięk­sze­niu ak­tyw­no­ści fi­zycz­nej oraz udzie­le­niu od­po­wied­nie­go wspar­cia psy­cho­lo­gicz­ne­go. Z myślą o na­szych młod­szych pa­cjen­tach przy­go­to­wa­li­śmy kom­plek­so­wy pro­gram po­mo­cy. Ze­spół spe­cja­li­stów w miłej i part­ner­skiej at­mos­fe­rze wy­ko­na ocenę stanu zdro­wia dziec­ka oraz opra­cu­je kom­plek­so­wy pro­gram leczenia otyłości, któ­re­go celem bę­dzie nie tylko utra­ta zbęd­nych ki­lo­gra­mów, ale także nauka zdro­we­go stylu życia. Nasze Centrum Leczenia Otyłości edukuje małych pacjentów, aby w przyszłości sami wiedzieli jak dbać o swoje zdrowie i utrzymać prawidłową wagę.

Zapraszamy na profesjonalne leczenie otyłości u dzieci w Rzeszowie.
~Halina
Miejsce przyjazne pacjentom i rodzinie, profesjonalna opieka personelu. Świetne warunki hospitalizacji.
~Sławomir
Niesamowicie kompetentny personel oraz wszystko w nienagannym porządku, zarówno podejście do matki i dziecka, badania oraz czystość.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Chcesz spędzić miło czas? Nie wiesz jednak dok...
Złoto już od tysięcy lat wykorzystywane było m...
Sportowcy mający już pewne doświadczenie w tren...
Choroby przyzębia jak sama nazwa wskazuje dotycz...
W dobie dzisiejszych czasów, w których prowadzen...
Czy warto zdecydować się na implanty? Jak inwazy...