Poradnie Specjalistyczne Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA

Miejsce
w Rankingu:
5
Poradnie Specjalistyczne Szpitala Specjalistycznego PRO-FAMILIA
  • Jakość usług 5/5
  • Czas oczekiwania 5/5
  • Obsługa pacjenta 5/5
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 6

Opis przychodni

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA znajduje się w Rzeszowie. Jest to placówka prywatna, która jednak wiele usług świadczy w ramach umowy z NFZ. Oferuje ona kompleksowe usługi w ramach hospitalizacji pacjentów na różnych oddziałach. PRO-FAMILIA zapewnia komfortowe warunki leczenia oraz diagnostykę za pomocą nowoczesnych aparatur i sprzętów. Poza tym w siedzibie szpitala znajduje się poradnia specjalistyczna, w której można odbyć wizytę u ginekologa, dermatologa, chirurga, dietetyka, kardiologa, okulisty, laryngologa i wielu innych lekarzy. Funkcjonuje przy niej także pracownia endoskopowa i USG, gdzie na miejscu są wykonywane profesjonalne badania. Druga poradnia PRO-FAMILII znajduje się natomiast przy ulicy Podpromie 8/1A w Rzeszowie. W niej z kolei można otrzymać fachową poradę z zakresu ginekologii onkologicznej, ginekologii i położnictwa, urologii, urodynamiki, logopedii i okulistyki. Pacjenci w poradniach, jak i szpitalu są traktowani z szacunkiem oraz troską, by mogli szybko wrócić do zdrowia.\r\n

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (6)
Aneta
Bardzo polecam Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie, ponieważ jest to miejsce, w którym każdy stara się nam pomóc w jak największym stopniu i dobrać odpowiednie leczenie. Bardzo dobre podejście do dzieci.
paweł
Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie to bardzo przyjazne oraz profesjonalne miejsce, w którym znajdują się bardzo doświadczeni lekarze. Zawsze służą pomocą oraz przeprowadzają dokładny wywiad, by pomóc nam jak najlepiej. Polecam z całego serca.
mariolka
Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA zasługuję na 5 gwiazdek. Bardzo wykwalifikowani lekarze, profesjonalne podejście do pacjenta oraz odpowiednie leczenie. Życzliwy personel, który zawsze służy pomocą. Nic dodać, nic ująć. Polecam
Leczenie otyłości dzieci
Leczenie otyłości dzieci

Wiele dzieci, nawet w bardzo młodym wieku ma problem z nadwagą. Odpowiedzialne są za to źle skomponowane posiłki oraz podjadanie dziecka przy każdej nadarzającej się okazji. Zarówno zbyt duża ilość słodyczy, jak i jedzenie typu fast-food wpływa na gromadzenie się dodatkowych kilogramów. Poza tym obecnie dzieci spędzają dużo czasu przed komputerem czy telewizorem nie dbając o sprawność fizyczną. Tymczasem to ruch i zbilansowana dieta stanowią przepis na szczupłą sylwetkę i dobre samopoczucie. Chronią one przed problemami zdrowotnymi, które powoduje otyłość dziecka.

Pod­sta­wą le­cze­nia oty­ło­ści u dzie­ci i mło­dzie­ży jest zmia­na stylu życia po­le­ga­ją­ca na zdrowym ży­wie­niu całej ro­dzi­ny, zwięk­sze­niu ak­tyw­no­ści fi­zycz­nej oraz udzie­le­niu od­po­wied­nie­go wspar­cia psy­cho­lo­gicz­ne­go. Z myślą o na­szych młod­szych pa­cjen­tach przy­go­to­wa­li­śmy kom­plek­so­wy pro­gram po­mo­cy. Ze­spół spe­cja­li­stów w miłej i part­ner­skiej at­mos­fe­rze wy­ko­na ocenę stanu zdro­wia dziec­ka oraz opra­cu­je kom­plek­so­wy pro­gram leczenia otyłości, któ­re­go celem bę­dzie nie tylko utra­ta zbęd­nych ki­lo­gra­mów, ale także nauka zdro­we­go stylu życia. Nasze Centrum Leczenia Otyłości edukuje małych pacjentów, aby w przyszłości sami wiedzieli jak dbać o swoje zdrowie i utrzymać prawidłową wagę.

Zapraszamy na profesjonalne leczenie otyłości u dzieci w Rzeszowie.
~Halina
Miejsce przyjazne pacjentom i rodzinie, profesjonalna opieka personelu. Świetne warunki hospitalizacji.
~Sławomir
Niesamowicie kompetentny personel oraz wszystko w nienagannym porządku, zarówno podejście do matki i dziecka, badania oraz czystość.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Głogowska 109
60-266 Poznań
tel: 618664100
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Hetmańska
Rzeszów
tel: 17 853 52 81
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Rynek Pogórski
Kraków
tel: 12 656 27 51
Ocena: 5/5 (2 opinie)

Obecnie dzięki postępom technologicznym w medycy...
Krioterapia jest zabiegiem nieinwazyjnym i polega ...
Podstawowym problemem w zakresie istnienia wielu r...
Wizyta u dentysty jest dla wielu osób prawd...
Bardzo popularnym zabiegiem medycyny estetycznej j...
Każdy z nas, niezależnie od stylu życia, aktywn...