Przychodnia Lekarska MEDEO

Miejsce
w Rankingu:
35
Przychodnia Lekarska MEDEO
Średnia Ocena
4.5/5
ILOŚĆ OCEN: 2

Opis przychodni

Przychodnia ta znajduje się na osiedlu Rzeczypospolitej 6 w Poznaniu. Funkcjonuje w niej poradnia lekarza rodzinnego dla dorosłych, w której przyjmuje czterech fachowców o wysokich kwalifikacjach. Poza tym również dzieci mogą być zapisywane w niej na wizyty u znakomitych pediatrów z odpowiednim podejściem do małych pacjentów. W przychodni znajduje się też poradnia urologiczna, dermatologiczna i reumatologiczna, a także gabinet zabiegowy oraz gabinet szczepień czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Rejestracja na wizytę odbywa się telefonicznie, osobiście lub za pomocą osób trzecich. Inne usługi wykonywane w przychodni to np.: EKG, zastrzyki, badanie RR, USG tarczycy, szyi oraz jamy brzusznej. Wszystkie z nich są usługami komercyjnymi, za które należy uiścić opłatę. Cennik dostępny jest na stronie www przychodni. Przychodnia Lekarska MEDEO to miejsce przyjazne pacjentom, w którym wszelkie zabiegi i konsultacje wykonywane są na najwyższym poziomie.\r\n
Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (3)
~Kacper
Prawdziwi lekarze z powołaniem, przychodnia przyjazna dla starszych osób. Pozdrawiam
~Piotrek
Lekarze specjaliści dobrzy. Badania z laboratorium szybko wykonane. Tylko panie z rejestracji wymagałoby wysłać na kurs obsługi pacjenta.
ajwp63
Lekarze notorycznie się spozniaja, dotyczy to praktycznie wszystkich.Dr Telengi ,Schmidt czy Szymaniaka.Nie chodzi o spóźnienia 15 minutowe,tylko o godzinne lub półtora godzinne. Przy tym żadnego wytłumaczenia czy słowa przepraszam.,.Nie rozumiem jak można tak lekceważyć pacjentów. Dr Szymaniak niby przyjmuje od 8 ,ale panie w recepcji nigdy nie rejestrują na 8 , tylko od 8.30..Przy tym nigdy nie przyszedł punktualnie . Praktycznie nie ma do kogo pisać jakiejś skargi,ponieważ powyżsi lekarze są właścicieli tej przychodni.Pozostaję tylko powiadomić NFZ.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Osiedle Piastów
Kraków
tel: 12 681 16 80
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Hoffmanowej
Rzeszów
tel: 17 853 80 51
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Niezapominajki
Łódź
tel: 42 612 13 90
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Wałowa
Gdańsk
tel: 58 301 21 70
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Wołoska
Warszawa
tel: 22 508 17 00
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Hetmańska
Rzeszów
tel: 17 853 52 81
Oceń przychodnię
jako pierwszy

Chcesz spędzić miło czas? Nie wiesz jednak dok...
Złoto już od tysięcy lat wykorzystywane było m...
Choroby przyzębia jak sama nazwa wskazuje dotycz...
Czy warto zdecydować się na implanty? Jak inwazy...
Bardzo popularnym zabiegiem medycyny estetycznej j...
Sportowcy mający już pewne doświadczenie w tren...