Przychodnia Lekarska MEDEO

Miejsce
w Rankingu:
34
Przychodnia Lekarska MEDEO
Średnia Ocena
4.5/5
ILOŚĆ OCEN: 2

Opis przychodni

Przychodnia ta znajduje się na osiedlu Rzeczypospolitej 6 w Poznaniu. Funkcjonuje w niej poradnia lekarza rodzinnego dla dorosłych, w której przyjmuje czterech fachowców o wysokich kwalifikacjach. Poza tym również dzieci mogą być zapisywane w niej na wizyty u znakomitych pediatrów z odpowiednim podejściem do małych pacjentów. W przychodni znajduje się też poradnia urologiczna, dermatologiczna i reumatologiczna, a także gabinet zabiegowy oraz gabinet szczepień czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00. Rejestracja na wizytę odbywa się telefonicznie, osobiście lub za pomocą osób trzecich. Inne usługi wykonywane w przychodni to np.: EKG, zastrzyki, badanie RR, USG tarczycy, szyi oraz jamy brzusznej. Wszystkie z nich są usługami komercyjnymi, za które należy uiścić opłatę. Cennik dostępny jest na stronie www przychodni. Przychodnia Lekarska MEDEO to miejsce przyjazne pacjentom, w którym wszelkie zabiegi i konsultacje wykonywane są na najwyższym poziomie.\r\n
Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (3)
~Kacper
Prawdziwi lekarze z powołaniem, przychodnia przyjazna dla starszych osób. Pozdrawiam
~Piotrek
Lekarze specjaliści dobrzy. Badania z laboratorium szybko wykonane. Tylko panie z rejestracji wymagałoby wysłać na kurs obsługi pacjenta.
ajwp63
Lekarze notorycznie się spozniaja, dotyczy to praktycznie wszystkich.Dr Telengi ,Schmidt czy Szymaniaka.Nie chodzi o spóźnienia 15 minutowe,tylko o godzinne lub półtora godzinne. Przy tym żadnego wytłumaczenia czy słowa przepraszam.,.Nie rozumiem jak można tak lekceważyć pacjentów. Dr Szymaniak niby przyjmuje od 8 ,ale panie w recepcji nigdy nie rejestrują na 8 , tylko od 8.30..Przy tym nigdy nie przyszedł punktualnie . Praktycznie nie ma do kogo pisać jakiejś skargi,ponieważ powyżsi lekarze są właścicieli tej przychodni.Pozostaję tylko powiadomić NFZ.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Plac Kolegiacki
Poznań
tel: 61 853 66 01
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Joannitów
Wrocław
tel: 71 795 70 27
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Wałowa
Gdańsk
tel: 58 301 21 70
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Podkarpacka
Rzeszów
tel: 17 854 41 46
Oceń przychodnię
jako pierwszy

HMB jest zarówno wychwalane za swoje dział...
Wizyta u dentysty jest dla wielu osób prawd...
Choroby przyzębia jak sama nazwa wskazuje dotycz...
W dobie dzisiejszych czasów, w których prowadzen...
Chcesz spędzić miło czas? Nie wiesz jednak dok...
Dawniej decyzja o zrobieniu tatuażu na ciele był...