Skoncentrowane Czynniki Wzrostu CGF

Miejsce
w Rankingu:
13
Skoncentrowane Czynniki Wzrostu CGF
  • Jakość usług 5/5
  • Czas oczekiwania 5/5
  • Obsługa pacjenta 5/5

Opis przychodni

Dobroczynne działanie komórek macierzystych wykorzystywane jest w medycynie od dawana. HCGF to przełom w rewitalizacji i regeneracji skóry oferowany przez firmę Mesologic. Wykorzystuje on innowacyjny proces połączenia komórek Macierzystych i Skoncentrowanych Czynników Wzrostu.

Do procesu CGF wykorzystuje się specjalistyczną wirówkę o wielu fazach wirowania oraz Plasma Maker- autologiczny wypełniacz tkankowy, który służy do przygotowania procedur CGF.
Zestaw ten może być wykorzystywany zarówno w działaniu korygującym, jak i profilaktycznym. Jest skuteczny, bezpieczny, bezinwazyjny, a co najważniejsze w 100 % naturalny.
Jest też świetną alternatywą dla zabiegów wykorzystujących syntetyczne wypełniacze. Wskazaniem do zabiegu są zmarszczki, utrata jędrności skóry twarzy, starzenie się skóry czy wypadnie włosów. Zatem jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym Twoja twarz znów nabierze młodzieńczego blasku zajrzyj na stronę: http://skoncentrowane-czynniki-wzrostu-cgf.medycyna-estetyczna.biz.pl/ i dowiedz się więcej.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (5)
Grażyna
Dzięki zabiegowi zniknęły zmarszczki i wglądam o wiele młodziej. Jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu. Polecam każdemu.
Danuta
Bardzo profesjonalne podejście i miła obsługa. Korzystałam z ich preparatów i uważam, że są cudowne. Moja skóra odzyskała jędrność i naturalny blask. Polecam.
Natalia
Bardzo polecam Mesologic Systems. Bardzo cenię tę firmę przede wszystkim za podejście do klienta i miłą obsługę. Korzystam z ich preparatów i jestem zadowolona.
Jagoda
Mesologic jest firmą wartą polecenia. W swojej ofercie posiadają produkty najwyższej jakości. Nigdy nie spotkałam się z takimi preparatami.
Diana
Solidna firma, produkty najwyższej jakości.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Wyszyńskiego 62
05-220 Warszawa
tel: 601581531
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Warszawa
tel:
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Warszawa
tel:
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Warszawa
tel:
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (3 opinie)

Złoto już od tysięcy lat wykorzystywane było m...
Chiropraktyka to metoda, która podchodzi pod aspe...
Marketing medyczny jest strategią, która pozwoli...
Badania USG żył Doppler, czyli badanie ultrasono...
Utrata zębów, ich uszkodzenie, utracenie f...
Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym PRP stały się...