Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie

Miejsce
w Rankingu:
4
Gabinet Stomatologiczny Kołodziejczykowie
  • Jakość usług 5/5
  • Czas oczekiwania 5/5
  • Obsługa pacjenta 5/5
Obrońców Poczty Gdańskiej 10a
35-309 Rzeszów
tel: 178561256 http://www.kolodziejczykowie.pl
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 10
Godziny otwarcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
Do ustalenia Do ustalenia Do ustalenia Do ustalenia Do ustalenia Do ustalenia -

Opis przychodni

Kołodziejczykowie to gabinet stomatologiczny w Rzeszowie. Jest to gabinet rodzinny, założony przez rodzinę Kołodziejczyków, posiadających ponad dwudziestopięcioletnie doświadczenie w branży stomatologicznej. Gabinet oferuje zabiegi w ramach stomatologii zachowawczej, m.in. takie jak leczenie próchnicy, rekonstrukcja zniszczonych koron zębowych oraz usuwanie złogów nazębnych.

Usługi obejmują również wybielanie uzębienia. Dostępne jest także leczenie endodontyczne (kanałowe), dzięki któremu można leczyć kanały zębowe, w których powstały zmiany zapalne lub zgorzelinowe miazgi zębowej. W ten sposób można uratować nawet te zęby, które pozornie nie nadają się już do leczenia.
Duodental współpracuje z laboratoriami protetycznymi, umożliwiając swoim pacjentom wykonywanie uzupełnień protetycznych. Oferowane są między innymi korony, mosty, protezy i licówki. Proponowany jest także szeroki zakres usług ortodontycznych, dzięki którym można wyleczyć wady zgryzu, zarówno te które stanowią defekt estetyczny, jak też patologiczne zmiany stawu skroniowo- żuchwowego. Dostępna jest pełna gama aparatów korekcyjnych, od tradycyjnych po innowacyjne, kosmetyczne rozwiązania. Z oferty mogą skorzystać pacjenci w każdym wieku.

Gabinet dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, dzięki któremu można wykonywać zaawansowane zabiegi przy zachowaniu najwyższych standardów leczenia i bezpieczeństwa pacjenta.
W gabinecie dostępne są między innymi aparaty do wykonywania RTG zębów, specjalistyczny mikroskop do pracy podczas leczenia endodontycznego oraz urządzenia do wypełniania ubytków biozgodnymi materiałami. Personel oraz zespół stomatologów dba o zachowanie najwyższej jakości usług, a także o to, aby pacjenci czuli się podczas wizyty komfortowo. Lekarze stale dokształcają się i biorą udział w szkoleniach, aby nabywać nową wiedzę, która pozwoli na podnoszenie poziomu jakości usług i oferowanie pacjentom nowych, jeszcze bardziej skutecznych metod leczenia.


Zobacz stronę www: Dentysta Rzeszów 

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (10)
~Ula
Gabinet stomatologiczny do którego wraca się z przyjemnością.
Waldek
Bardzo dobry gabinet dentystyczny, mila obsluga, serdeczne podejscie do pacjenta, doradztwo i kompleksowa obsluga pacjentow.
tomasz
Bardzo profesjonalny gabinet stomatologiczny. Przyjazna atmosfera, dzięki czemu już nie czuję niepokoju, który kiedyś towarzyszył mi przed wizytą u dentysty. Polecam gabinet stomatologiczny w Rzeszowie Kołodziejczykowie.
marek
Kołodziejczykowie to profesjonalny gabinet stomatologiczny w Rzeszowie. Uczęszczam do niego od wielu lat. Każda usługa jest profesjonalnie wykonana i bez zbędnego bólu. Bardzo polecam
~Tatiana
Bardzo profesjonalna i niesamowicie mila obsługa. W dodatku sprzęt wysokiej klasy. Serdecznie polecam!
~Michał
Świetny gabinet stomatologiczny, miła obsługa, polecam każdemu
~Irena
Najlepsi! Kochają to co robią i potrafią rozwiązać nawet najtrudniejszy problem stomatologiczny. Nawet nie potrafię opisać na ile są profesjonalne i szczegółowe w świadczeniu własnych usług.
Marcin R
żadnego pośpiechu i przemiału - ale dentysty się boje jak diabła .... bardzo miły kontakt - Pozdrowienia od Marcina dla Pana Mateusza !
maeta
Polecam - bardzo przyjemne podejście do pacjenta + informowanie co sie dzieje.
~dentysta Rzeszów
Świetny kontakt !!!! Przemiła obsługa
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa
tel: 22 535 30 22
Ocena: 5/5 (12 opinii)
Arkuszowa 73
01-934 Warszawa
tel: +48503913935
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Gruszek i Jabłuszek 7
05-502 Warszawa
tel: 517 535 878
Ocena: 5/5 (18 opinii)
Głogowska 109
60-266 Poznań
tel: 618664100
Ocena: 5/5 (6 opinii)
Witolda
Rzeszów
tel: 17 773 57 57
Ocena: 4.56/5 (9 opinii)
Tkaczowa
Rzeszów
tel: 17 779 00 89
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Wizyta u onkologa może wydawać się nie tylko st...
Ortodoncja jest dziedziną stomatologii, która za...
Żylaki są najczęściej następstwem dynamicznie...
Marketing medyczny jest strategią, która pozwoli...
Wszelkiego rodzaju instytucje, w tym zarówn...
Ciało każdego człowieka prawie w 60% składa si...