Trenujesz, ale nie widzisz efektów? Gainery to coś czego potrzebujesz

Trenujesz, ale nie widzisz efektów? Gainery to coś czego potrzebujesz

W dobie dzisiejszych czasów, w których prowadzenie zdrowego trybu życia stało się rzeczą modną i pożądaną, każdy zaczyna zmieniać swoje życie wprowadzając do diety zdrowe składniki, zaczyna zażywać sportu i wszelkiej aktywności fizycznej. Każdy zaczynający ćwiczyć oczekuje szybkich rezultatów. Jedni chcą chudnąć, inni rzeźbić sylwetkę a jeszcze inni zyskać na wadze. Efekty są różne. Jednym z łatwością przychodzi osiągnąć zamierzony cel, inni jednak wypacają siódme poty nad osiągnięciem wymarzonej figury, ale bez skutku. Każdy organizm inaczej reaguje na wysiłek, niektórym potrzebna jest zdrowa dieta niskokaloryczna innym zaś dieta wysokokaloryczna, jedni tracą masę inni zwiększają. Wszystko zależy od indywidualnych możliwości i niekiedy od genów. Niektórzy nie są w stanie sami poradzić sobie z osiągami. Dlatego tez na rynku dostępne są specjalne odżywki i suplementy, które wspierają podczas aktywności fizycznej.

Odżywczy pomocnik
Odżywki i suplementy to środki spożywcze, które mają za zadanie uzupełnić dietę w potrzebne składniki pokarmowe, pierwiastki i inne związki niezbędne dla naszego organizmu, są to zarówno preparaty witaminowo-mineralne jak i środki zawierające sterole lub polifenole, które w odpowiedni i określony sposób wpływają na nasz organizm. Wszelkie odżywki i środki należy dobierać odpowiednio do wagi, zdrowia i pożądanego efektu. Istnieją różne rodzaje odżywek: białkowe, dla sportowców, na redukcję oraz na masę. Ten ostatni rodzaj odżywek jest odpowiedni dla osób, które pomimo ćwiczeń, diet i zaangażowania, mają problem z przybraniem masy. Ogólnie mówiąc są to składniki pokarmowe w postaci węglowodanów, których główną funkcją jest dostarczanie energii. W stanach wzmożonego wysiłku np. podczas treningu zapobiegają uszkodzeniom tkanki mięśniowej, a także wspierają ich regeneracje i budowę. W zależności od potrzeb i aktywności fizycznej, odżywki te, zostały podzielone na kilka grup, w których każda różni się składem procentowym węglowodanów i białka. Poza tymi dwoma składnikami występują również dodatki w postaci wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, kreatyny oraz aminokwasów.

Gainer na masę
Dla osób, które maja problem we wzrostem beztłuszczowej masy mięśniowej, odpowiednim produktem są gainery. Produkty przeznaczone dla osób, które pragną w szybki sposób przybrać na masie, ale tylko na rozbudowie mięśni. Zawierają dużą ilość witamin, minerałów i pierwiastków odżywczych oraz kalorii, które są głównym komponentem budowy mięśni. Stosowanie jest rzeczą indywidualną, wiele zależy od diety, apetytu lub nawyków. Najlepszą opcja jest wypijanie gainera do posiłku po treningu lub bezpośrednio po nim, ponieważ wspierać będzie poziom insuliny, która jest hormonem budulcowym. Nie należy spożywać go bezpośrednio po odbytym treningu ponieważ węglowodany zawarte w odżywce znacznie podnoszą poziom cukru we krwi przez co powodują uczucie sytości tym samym nie można zastępować nim pełnowartościowych posiłków.

Jakie gainery stosować?
Ze względu na popularność i spory popyt istnieje mnóstwo firm i producentów gainerów. Najlepsze jednak pochodzą od Olimp Sport Nutrition, Boigenix, Results, DNA. Te i inne równie skuteczne dostępne są w sklepie PBC. Odżywki oferowane przez sklep gwarantują skuteczność i szybkie osiąganie pożądanych efektów. Zawierają odpowiednia ilość substancji odżywczych, dzięki którym zwiększy się przyrost mięśni oraz wzmocni się ich budowa. Odżywki na masę dostępne w sklepie pbc24.pl dostępne są w postaci proszku w opakowaniach o różnej pojemności, w dobrych cenach co pozwoli na dobranie odpowiedniej ilości specyfiku, umożliwiającej osiągnięcie najlepszych rezultatów. Posiadają również szeroka gamę smakową, dzięki czemu każdy może dobrać smak do swoich upodobań, co pozwoli na komfortowe i satysfakcjonujące spożywanie odżywek.

Opinie (1)
Sebastian
Jestem bardzo zadowolony z odżywek na masę dostępnych w sklepie pbc24.pl. Są dostępne w postaci proszku w opakowaniach o różnej pojemności, w dobrych cenach co pozwoli na dobranie odpowiedniej ilości specyfiku, umożliwiającej osiągnięcie najlepszych rezultatów. Posiadają również szeroka gamę smakową, dzięki czemu każdy może dobrać smak do swoich upodobań, co pozwoli na komfortowe i satysfakcjonujące spożywanie odżywek. Efekty zauważyłem już po pierwszym tygodniu stosowania gainera. Produkt znacznie przyspieszył budowę beztłuszczowej masy mięśniowej. Jak najbardziej polecam
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Sportowcy mający już pewne doświadczenie w tren...
Obecnie dzięki postępom technologicznym w medycy...
Wydzielanie potu jest zjawiskiem całkowicie norma...
Chiropraktyka to metoda, która podchodzi pod aspe...
Badania USG żył Doppler, czyli badanie ultrasono...
Spożywanie alkoholu wiąże się z niedoborem ele...