Przychodnia Lekarska Jasień

Miejsce
w Rankingu:
10
Przychodnia Lekarska Jasień
Średnia Ocena
5/5
ILOŚĆ OCEN: 5

Opis przychodni

Przychodnia znajduje się przy ulicy Kartuskiej 404 w Gdańsku. Oferuje ona kompleksową opiekę lekarzy z dużym doświadczeniem oraz profesjonalnej kadry pielęgniarskiej. Dbają oni, by przychodnia kojarzyła się z fachową pomocą podczas chorób oraz ich kompleksową diagnostyką, jak i profilaktyką zdrowia. W placówce funkcjonuje punkt pobrań krwi oraz przyjmuje w niej pięciu lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Jednak przychodnia nie tylko leczy dorosłych pacjentów, ale też i dzieci, więc oferuje również wizyty najmłodszych u pediatrów. Przyjmują oni dzieci chore oraz dzieci zdrowe, którym wykonywane są także szczepienia. Przychodnia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-19:00. Rejestracja odbywa się w niej telefonicznie lub też można jej dokonać osobiście. Poza tym w przychodni wykonywane są również usługi przez specjalistów np.: lekarzy medycyny pracy, którzy oferują badania okresowe i kontrolne pracowników, dermatologów, urologów, psychiatrów, neurologów, dietetyków oraz wielu innych.\r\n
Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (5)
Kinga
Polecam Przychodnie Lekarską Jasień. Pracują w niej doświadczeni lekarze, którzy zawsze oferują swoją pomoc i jak najlepsze leczenie. Przyjazna atmosfera i szybkie terminy.
Monia
Przychodnia Lekarska Jasień to najlepsza przychodnia w Gdańsku. Oferuję opiekę doświadczonych lekarzy oraz profesjonalnej kadry pielęgniarskiej. Zawsze można otrzymać fachową pomoc. Są przeprowadzane szczegółowe wywiady oraz dobrane odpowiednie leczenie. Bardzo polecam
~Adam
Przychodnia ma miłą obsługę, widać, że zależy im na pacjentach. Lekarz starał się sprawnie i skutecznie mnie obsłużyć. Udało mu się to, zostałem dokładnie wysłuchany i otrzymałem fachową pomoc.
~Ania
Placówka leczy dorosłych i dzieci, a wszystko stoi na wysokim poziomi, jest super
~Klaudia
Idealna przychodnia dla rodziny. Bardzo życzliwe pracownicy, znają się na swojej sprawie i dobierają skuteczne metody leczenia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również

Lubelska
Rzeszów
tel: 17 861 15 92
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Osiedle Piastów
Kraków
tel: 12 681 16 80
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Plac Kolegiacki
Poznań
tel: 61 853 66 01
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Elsnera
Łódź
tel: 42 671 10 80
Oceń przychodnię
jako pierwszy
Aksamitna
Gdańsk
tel: 58 301 91 52
Oceń przychodnię
jako pierwszy

Utrata zębów, ich uszkodzenie, utracenie f...
Chcesz spędzić miło czas? Nie wiesz jednak dok...
Każdy z nas, niezależnie od stylu życia, aktywn...
Bardzo popularnym zabiegiem medycyny estetycznej j...
Nie masz pomysłu na to, w jaki sposób miło i or...
HMB jest zarówno wychwalane za swoje działanie p...