Fibryna bogatopłytkowa i-PRF

Miejsce
w Rankingu:
-
Fibryna bogatopłytkowa i-PRF

Opis przychodni

Nieustanny rozwój medycyny estetycznej przyczynia się do powstawania nowych oraz coraz bardziej skuteczniejszych i bezinwazyjnych sposobów walki z procesem starzenia. Jednym z nich jest prawdziwy przełom w procedurze anty-anging.

I-PRF to fibryna bogatopłytkowa pozyskiwana z własnej krwi pacjenta. Otrzymywana jest w taki sam sposób jak osocze bogatopłytkowe, jednak w jej przypadku proces wirowania jest dużo wolniejszy, dzięki czemu uzyskana substancja posiada inne właściwości. Przede wszystkim zawiera znacznie większą koncentrację płytek krwi.
Wysokie stężenie komórek macierzystych korzystnie wpływa na regenerację skóry, umożliwiając osiągnięcie doskonałych efektów leczniczych w zakresie regeneracji skóry.
Wskazaniami do zabiegów z użyciem fibryny bogatopłytkowej jest redukcja zmarszczek, poprawa gęstości i elastyczności skóry oraz przyspieszenie procesów jej regeneracji.
Ponadto ze względu na stymulację komórek włosowych fibryna bogatopłytkowa znajduje zastosowanie także w redukcji łysienia. Do stworzenia skoncentrowanego preparatu potrzebna jest specjalistyczna wirówka do PRF, która dokładnie oddziela osocze od krwi oraz Plasma Gel Maker do produkcji autologicznego wypełniacza tkankowego. Uzyskany z pomocą tych urządzeń preparat z powodzeniem może być stosowany do wielu zabiegów miedzy innymi SCF+. Jest to kuracja stosowana w okolicy czoła, ust, policzków i oczu. Jej efektem jest odbudowa struktury skóry, ale także poprawa jej gęstości i ujędrnienie.

Oceń przychodnię
Jakość usług
Czas oczekiwania
Obsługa pacjenta
Opinie (0)
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena ogólna:

Zobacz również


Warszawa
tel:
Ocena: 5/5 (1 opinia)

Warszawa
tel:
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Wyszyńskiego 62
05-220 Warszawa
tel: 601581531
Ocena: 5/5 (7 opinii)
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730898002
Ocena: 5/5 (2 opinie)
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
tel: 730896990
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Lekarz flebolog znany jest przede wszystkim z lecz...
Wielu ludziom dietetyk kojarzy się głównie z os...
Chcesz spędzić miło czas? Nie wiesz jednak dok...
Wizyta u dentysty jest dla wielu osób prawd...
Pajączki https://www.drpaluch.pl/choroby/pajaczk...
Dawniej decyzja o zrobieniu tatuażu na ciele był...